Omega gewatteerde jassen olijf

In stock at your neighborhood?
Bezig met laden...
  • Gratis verzending in NL en BE vanaf €49,95
  • Vandaag besteld, binnen 1-2 werkdagen verzonden!
  • Niet goed? Geld terug! 30 dagen bedenktijd
  • Achteraf betalen met Klarna

Ontdek de Omega gewatteerde jas in olijf van Parajumpers, ontworpen om jou warm en stijlvol te houden tijdens de koudere maanden. Gemaakt van hoogwaardig polyester biedt deze lange, gewatteerde jas uitzonderlijke isolatie en comfort.

De jas heeft een opvallend ontwerp met horizontale stiksels die de vulling goed op zijn plaats houden voor maximale warmte. De olijfgroene kleur geeft een natuurlijke, tijdloze uitstraling die bij elke outfit past.

Deze jas heeft een handige ritssluiting die compleet bedekt wordt door een flap met drukknopen voor extra bescherming tegen de wind. Je zult ook blij zijn met de ruime zijzakken, ideaal voor het opbergen van je essentials of gewoon om je handen warm te houden.

De Omega jas heeft een gevoerde kraag die zorgt voor extra warmte rond je nek, terwijl de comfortabele capuchon extra bescherming biedt tegen de elementen. Daarnaast zorgt de slanke pasvorm ervoor dat je er zowel elegant als modern uit ziet.

Een uniek kenmerk van deze jas is de subtiele, maar markante schouderbadge van Parajumpers, die de kwaliteit en het vakmanschap van dit merk onderstreept.

Met de Omega gewatteerde jas in olijf van Parajumpers ben je niet alleen beschermd tegen de kou, maar maak je ook een mode-statement. Mis deze kans niet om de perfecte winterjas aan jouw garderobe toe te voegen!

Meer informatie
Merk Parajumpers
Sale label 30
Seizoen Winter
Kleur Olijf
Hoofdmateriaal Polyester
Sale Nee
Geslacht Dames
fit Slim Fit
Jaar 2023
Categorie Jassen
lengte Lang